Informácie   |   Novinky   |   Recenzia   |   Návody a rady   |   Prevzatie a odkazy   |   Cenník a objednávka   |   Kontakt
AVIR // Kontaktné informácie
Súkromné osoby
V prípade privátnych osôb je potrebné zaslať úplnú poštovú adresu vrátane PSČ a e-mail adresu resp. kontaktné telefónne číslo. Je potrebné definovať aj spôsob platby - prevodom na účet, vkladom v pobočke Slovenskej sporiteľne alebo poštovým poukazom typu U.
AVIR //
Právnické osoby
V prípade firiem a organizácií treba zaslať všetky údaje potrebné k vystaveniu faktúry - daňového dokladu, teda obchodné meno firmy a jej sídlo, adresu na zaslanie faktúry resp. tovaru (ak sa táto adresa od skôr menovanej líši), IČO a IČ-DPH. Vítaná je aj e-mailová adresa, telefónne číslo a meno kontaktnej osoby (najmä u väčších firiem). Štandardne sa vystavuje faktúra v jednom exemplári, dobou splatnosti 14 dní a predpokladá sa platba prevodom na účet vedený v mene Euro. V prípade požiadaviek na iné platobné podmienky (platba v mene USD alebo CHF, dlhšia splatnosť v rámci zákonných rámcov), uveďte prosím do objednávky aj tieto doplnkové požiadavky.
AVIR //
Kontaktné informácie
Adresa:
AVIR, s.r.o.
 
Záhumenice 15
 
902 01 Pezinok
Telefón:
+421 (905) 859812
FAX/TAM:
+421 (33) 6401895
Skype:
peterhubinsky
E-mail:
info [zavináč] avir [bodka] sk
IČO:
36827631
IČ-DPH:
SK2022437219
Právna forma:
Spoločnosť je v OR zapísaná od 5.9.2007, vložka číslo: 47713/B
AVIR //
Doplňujúce informácie
Objednávky sú okrem vyplnenia online objednávky akceptované aj vo forme listu, FAXu alebo E-mailu.

Zákazníci z Českej republiky môžu pri nákupe shareware programov využiť služby partnerskej firmy JIMAZ s.r.o. Praha.

Klienci z Polski moga skozystac z serwisu rejestracyjnego firmy wspolpracujacej z nami - AnySoft.pl Rejestracja Oprogramowania

Súvisiace odkazy:
 
Copyright © 2004-2008 AVIR | WebDesign © 2009 by piXie dESiGN. Všetky práva vyhradené. Materiály tu publikované môžu byť duševným vlastníctvom podľa Autorského zákona.